Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Wedstrijd de Knorresteijn Memorial Regatta Twentekanaal

terug naar overzicht

Zaterdag, 13 oktober 2018

Net als voorgaande jaren wordt er weer in oktober een roeiwedstrijd georganiseerd door D.R.V. Euros, dit jaar zal deze plaatsvinden op 13 oktober.

De wedstrijd, de Knorresteijn Memorial Regatta, zal verroeid worden tussen 9.30 uur en 18.00 uur op het Twentekanaal, tussen de D.R.V. Euros en De Zwaaikom voor de sluis van Hengelo. Ook het gebied van de D.R.V. Euros tot de haven van Enschede zal worden gebruikt voor het warm roeien. Meer informatie over deze wedstrijd is te vinden op deze wedstrijd: https://kmr.drv-euros.utwente.nl/.