Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Noordelijke vijvers Hengelo advies om NIET te gaan vissen.

terug naar overzicht

Zaterdag, 28 juli 2018

Zoals reeds op Facebook gemeld zijn op diverse locaties in Hengelo vissen door de extreme warmte zwaar in de problemen gekomen. Dit betreft vijvers maar ook sloten en beken in en rondom woonwijken. Door vrijwilligers van HSVOG, Sportvisserij Oost Nederland en het Waterschap wordt zoveel mogelijk gedaan om te redden wat er te redden valt, maar vele vissen zijn dood. Omdat de vissen nu extra kwetsbaar zijn is het advies van HSVOG en Sportvisserij Oost Nederland om niet te gaan vissen in de Noordelijke vijvers. Ook op de andere vijvers moet U natuurlijk extra alert blijven.
Het kan dus zijn dat U dode vissen aantreft op de oever. Het hele weekend wordt er door het Waterschap doorgewerkt om zoveel mogelijk meldingen af te handelen.