Contact

Postadres:

HSV Ons Genoegen Hengelo Ov.
Postbus 8165
7550KD Hengelo (ov)

Mail adressen:

Voorzitter:                voorzitter@hsvoghengelo.nl               (06-23332355 bericht per WhatsApp heeft de voorkeur)
Penningmeester:     penningmeester@hsvoghengelo.nl
Secretaris:               secretaris@hsvoghengelo.nl
Jeugd:                      jeugd@hsvoghengelo.nl
Waterbeheer:           waterbeheer@hsvoghengelo.nl
Karper:                     karper@hsvoghengelo.nl
Wedstrijden:             wedstrijd@hsvoghengelo.nl
Vliegvis:                    vliegvis@hsv074.nl


Ledenadministratie: vispas@sportvisserijnederland.nl of telefoonnummer 0900-2025358 (35 cent per minuut)

Voor vragen kunt u een e-mail sturen naar een bovenstaand mailadres of onderstaand formulier invullen.


Foutmelding 
 
Uw e-mail adres:
Vraag